Firma Power 4 Suspension to nowa marka na rynku, która powstała w wyniku silnego zaangażowania oraz pasji w dziedzinie modyfikacji i ulepszania zawieszeń motocyklowych i ATV. 10-cio letnia praktyka w firmie zajmującej się serwisem i tuningiem zawieszeń, pozwoliła nabyć doświadczenia w tej dziedzinie.
Z naszych usług korzystają zawodnicy jak i teamy z Niemiec, a z uwagi na swoje położenie również z Holandii, Belgi, Francji oraz obecnie w Polsce!

Specjalizujemy się w tuningu i regeneracji zawieszeń w sportach Motocross ,Enduro, Supermoto, ATV itp.
Tuning w połączeniu z odpowiednia twardością sprężyn oraz odpowiednia jakością i ilością oleju ma na celu poprawę charakterystyki oryginalnego zawieszenia .
Aby utrzymać pracę zawieszenia w najlepszym wydaniu, zalecamy zawieszenie regenerować co 20-25 godzin pracy. Po przekroczeniu tego punktu odczuwalne będą: utrata tłumienia, zużycie części wewnętrznych oraz systemu. Regularna regeneracja będzie utrzymywać zawieszenie w dobrej sprawności i pomoże wyeliminować zbędne zużycie komponentów.

Regeneracja zawieszenia obejmuje pełny demontaż elementów zawieszenia, czyszczenie, polerowanie rur widelca, sztangi, tulei ślizgowych, inspekcjię wszystkich zużytych części, wymianę zużytych części, a następnie montaż przy użyciu oleju KYB oraz nabicie azotem.
Tuning obejmuje dodatkowo modyfikacje systemu tłokowego, dobór odpowiednich sprężyn do wagi kierowcy, poziomu umiejętności oraz rodzaju sportu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
aprilia official

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.